O nas

O Firmie
W 2002 roku ITS rozpoczął swoją działalność jako niezależna firma w zakresie serwisu, napraw i sprzedaży sprzętu GSM. Serwis, dzięki podnoszeniu kwalifikacji przez serwisantów, wciąż poszerza gamę swoich usług nie ograniczając się jedynie do branży telefonii komórkowej. W związku z pojawiającymi się nowościami na rynku, podejmujemy się napraw nie tylko telefonów komórkowych, ale również: – modemów – tabletów  – nawigacji GPS – sprzętu komputerowego – innego drobnego sprzętu elektronicznego

Głównym naszym atutem jest wszechstronność, kompleksowość oraz wysoka jakość, którą oferujemy, dzięki czemu naszymi klientami są również inne „wiodące serwisy”, które miały odwagę przyjąć nazwę „lidera” na lokalnym rynku GSM. Klienci darzą naszą firmę zaufaniem, dzięki dyspozycyjności i solidności naszych serwisantów. Stale rosnąca ilość naprawianego sprzętu i sprzedaż akcesoriów świadczy o zadowoleniu klientów. Nasi serwisanci służą fachową poradą i pomocą w sprawie związanej z naprawą, sprzedażą, zamianą oraz serwisem telefonów.

Fachowość i precyzja

Zaufaj nam

…..

Doświadczenie i wiedza

Jesteśmy liderem w branży

…..

Profesjonalizm

Możesz na nas polegać!

Głównym naszym atutem jest wszechstronność, kompleksowość oraz wysoka jakość, którą oferujemy, dzięki czemu naszymi klientami są również inne „wiodące serwisy”, które miały odwagę przyjąć nazwę „lidera” na lokalnym rynku GSM. Klienci darzą naszą firmę zaufaniem, dzięki dyspozycyjności i solidności naszych serwisantów.

ITS Biała Podlaska jest serwisem GSM na terenie Białej Podlaskiej i Międzyrzeca Podlaskiego